edumi.com Nasıl Çalışır?

1

NE DERSÄ° ALMAK Ä°STERSÄ°N?

Onlarca konu ve becerinin uzman eğitmenleriyle iletişime geç.

2

İSTEDİĞİN EĞİTMENİ SEÇ

Yetkinliklerine ve ders ücretine göre size en uygun eğitmeni seçin.

3

ZAMANI & ÜCRETİ BELİRLE

Zaman tercihiniz ile birlikte ders başına ödemek istediğiniz ücreti belirleyin.

Neden edumi.com?

Mesafe Tanımayan Eğitim

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, ülkemizin en iyi eğitmenleriyle canlı ders yapma imkanına sahipsiniz.

Zamandan ve Paradan Tasarruf

Trafikte kaybettiğiniz onlarca saat sizin olur. Yaktığınız benzin, harcadığınız yol parası ve kaybolan yaşam enerjisi de cebinizde kalır.

Canlı Online Ders Deneyimi

Tanışma seansını ve Eğitim Danışmanlığını platformumuz üzerinden gerçekleştiririz, böylelikle ne kadar verimli çalıştığını deneyimlemiş olursunuz.

Ödeme Güvencesi

Ödemeniz, herhangi bir memnuniyetsizliği engelemek adına edumi.com güvencesi altında bekletilir ve ders gerçekleştikten bir gün sonra eğitmene aktarılır.

Dersleri Kayıt Etme Seçeneği

Dersler kayıt edilerek saklayabilir, böylelikle istediğiniz bölümleri tekrar tekrar izleyerek öğreniminizi pekiştirebilirsiniz. Ebeveynler de çocuklarının ders deneyimini diledikleri zaman inceleyebilirler.

Ücretsiz Eğitim Danışmanlığı

Verimli bir eğitim süreci için beklentileri gözden geçirerek hedeflere göre planı birlikte belirleriz. Doğru eğitmeni nasıl seçeceğinizi birebir görüşme ile size aktarırız.

Özenle Seçilmiş Eğitmenler

Edumi.com’da gördüğünüz eğitmenlerin tamamı, özel mülakat ve yeterlilik değerlendirmesinden sonra platformumuzda eğitim vermeye hak kazanırlar.

Güvenli Ders & Veli Raporu

Yaşadığınız evden gerçekleştirilen canlı online eğitim sayesinde en güvenli ders deneyimini elde edersiniz. İsteğe bağlı olarak eğitmeninizden dönemsel ders ve durum raporu talep edebilirisiniz.

Öneri sistemi ile kazanın

Yönlendirdiğiniz her her eğitmen ve öğrenci için hem siz kazanırsınız hem de yönlendirdiğiniz arkadaşınız.
Garanti (1)

İhtiyacınıza en uygun eğitmen ile buluşmanızı garanti ediyoruz.

Doğru eğitmen ile buluşmanız bizim için çok önemli. Bunun gerçekleşmemesi durumunda ilk dersinizin bedelini karşılıyoruz.

Üyelerimizin yorumlarını inceleyin...

Platformun ses ve görüntü kalitesi oldukça iyi. Ekran ve dosya paylaşımı sayesinde her şey kolaylıkla ilerledi. Bunların hepsini Ipad’le yapabilmem ise harika!

_Elif S. – Japonca (15),

WhatsApp Image 2018-10-26 at 19.24.07
İlk dersim oldukça verimli geçti ve hemen sonraki dersleri ne zaman alacağımı planlamaya başladım. Gelecek derslerimi sabırsızlıkla bekliyorum.

_Beyzanur Y. – Fizik,

Beyzanuryoldaş
Platform gerçekten harika çalışıyor, ders süresince hiç takılmadı. Özenle hazırlanmış, akıcı bir deneyim oldu benim için. Bunun yanında Elif Hoca da gerçekten çok tatlı birisi.

_Elif A. – Fransızca (15),

80450c77-acaf-4e05-b9cf-cc93d58ec14d
Online dersleri çok sevdim, tam bana göre. Daha iyi konsantre olabiliyorum ve merak ettiğim her şeyi hemen sorabiliyorum.

_Melis T. – Almanca (10),

22f7ada7-2371-43a2-805c-99d4f386117f
Ses ve görüntü kalitesi gerçekten çok çok iyi ve online ders sayesinde öğrenci-eğitmen arasındaki mesafeyi de koruyabiliyorsunuz. Derya Hoca da bir o kadar iyi bir eğitmen, ders boyunca anlattığı kısa hikayeler ve deneyim aktarımlarıyla dersin akılda kalıcı olmasını sağlıyor, kendisiyle ders yapmak oldukça keyifliydi.

_Nur A. – İspanyolca (25),

nur_testamoni_fotoğraf

E-posta Bültenimize Kayıt Olun.

Bizimle ilgili gelişmelerden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi bırakın